Whole Fruit - Ripe ($1.50/lb)
On Sale

Whole Fruit - Ripe ($1.50/lb)

Regular price $4.50 Contact Us
As ‘ulu ripens it becomes soft and sweet and can be eaten raw or used in desserts and baked goods. Ripe ‘ulu has hints of sweet potato, banana, and pineapple flavors. Prices start at $1.50 per pound.